כמה פיצ’רים חסרים, מה קרה?

כאשר תיכננו ועיצבנו את  האתר, בדקנו ובחנו איזה מהפיצ’רים באתר יעילים טוב עבורך – ואיזה פחות. חברי ג’יי דייט סיפרו ושיתפנו אותנו בחווית הגלישה באתר, ובעקבות בקשות החברים – הורדנו את הפיצ’רים הפחות פופולריים כדי לאפשר לך גלישה מהירה ואתר יעיל , קל ונוח לתפעול. אנחנו מבטיחים שלא תפסיד/י כלום כי הפיצ’רים שאנחנו מציעים עכשיו – בנוסף לפיתוחים חדשים- הם אפילו טובים יותר!

כדי לראות מה השתנה עיין בהסברים שלמטה.

אם עדיין יש לך שאלה על פיצ’רים שחסרים באתר צור/י קשר עם צוות צוות שירות הלקוחות שלנו.

או חזרו לעמוד הראשי של השאלות והתשובות הנפוצות
אם לא מצאת תשובה לשאלתך – חפש כאן:

Redesign

התמונה שלי חתוכה והחלק של פניי לא מופיע. כיצד אוכל לתקן את זה?

תמונות ארוכות וצרות אינן אידיאליות להעלאה לאתר משום שהתמונות בפרופיל עוברות עריכה אוטומטית לצורה של מרובע. כדי להימנע מחיתוך של התמונה, אנו ממליצים להעלות תמונה חדשה שאינה מוארכת וצרה בגודל של מינימום 350X350 פיקסלים. תמונה מרובעת, תמונות פספורט או תמונה לרוחב שבה הפנים שלך במרכז התמונה יתאימו. ניתן לערוך את התמונות שלכם בעזרת תוכנות לעריכת תמונות במחשב, או עם תוכנה לעריכת תמונות אונליין כמו Fotor.

כדי להוסיף תמונה חדשה לפרופיל האישי בקרו בעמוד עריכת תמונות על ידי לחיצה על תמונת הפרופיל הממוקמת מצד שמאל לעלה באתר.
גרסא לא ערוכה של התמונה, בגודל מלא עדיין תוצג בגלריית התמונות בפרופיל שלך. תזכורת- תמונות עם אנשים נוספים לא יוכלו להיות תמונות ראשיות.

לעזרה נוספת יש לפנות לצוות שירות הלקוחות שלנו.

 

 

התמונות שלי מטושטשות ומפוקסלות. איך אוכל לתקן את זה?

אחד השיפורים בעיצוב החדש של האתר הוא שהתמונות גדולות וברורות יותר, אבל במידה והתמונות שלכם קטנות מאוד, הן עלולות להיראות מטושטשות ומפוקסלות. כדי לתקן זאת ניתן להעלות תמונות חדשות גדולות יותר. הגודל המינימלי הוא 350X350 פיקסלים.
כדי להעלות תמונה חדשה, בקרו בעמוד עריכת תמונות על ידי לחיצה על תמונת הפרופיל שלך הממוקמת מצד שמאל למעלה באתר.

צפו במדריכי הוידאו שלנו כדי לקבל עוד טיפים בנוגע להעלאת התמונות לאתר.

למה אי אפשר ללחוץ על האפשרויות התאמות, חיפוש, פעילות וקהילה?

שינינו את עיצוב האתר לנוחיותכם, ואפשרויות אלו הן כותרות לעמודים אחרים. תוכלו להציב את הסמן מעל הכותרת כדי לצפות בתפריט ולבחור באפשרות הרצויה בקלות.
Hover over the navigation tabs to see more pages.

מה זו קריצה ואיך אפשר לשלוח הודעת קריצה?

שליחת קריצה היא דרך מצויינת לשבור את הקרח עם מי שמצא חן בעינכם באתר. בעת צפייה באחד הפרופילים תוכלו ללחוץ על האייקון “עוד” ולבחור ‘קריצה’ מתוך מגוון האפשרויות. אחרי שנשלחה הקריצה תופיע בתיבת הדואר של הצד השני אשר יקבל על כך התראה.

צפו במדריך מצולם שלנו וקבלו טיפים נוספים על שליחת ‘קריצות’ ועל שליחת הודעות באתר.

פיצ’ר שירד מהאתר: ג’יי כארד

 

כשחקרנו איך אפשר לשפר את חווית הגלישה והשימוש באתר ג’יי דייט, למדנו שג’יי כארדים היו פחות מועילים לתקשורת בין החברים באתר. ולכן הורדנו אותם מהאתר החדש. בד בבד, אנחנו מאמינים שהגלויה החמודה או המשפט הקליט הם פחות חשובים לאינטרקציה ראשונית, ולעומת זאת מה שתבחר לכתוב בפנייה הראשונית שלך לחבר באתר – הוא זה שקובע. לכן להודעות שלך בג’יי דייט יש השפעה רבה – בעזרתם אפשר לגלות מה עניין אותך במיוחד בפרופיל של הצד השני. קראו על עוד עצות על איך להתחיל עם הצד השני במגזין ג’יימאג.

פיצ’ר שירד מהאתר: תיקיות דואר נכנס

כדי להפוך את תיבת הדואר בג’יי דייט לנגישה וקלה לתפעול הסרנו ממנה את את היישום ‘התיקיות שלי’. עדיין ניתן לסנן את ההודעות בעזרת בחירה בין האופציות הבאות: אלו שלא נקראו, אלו שנשלחו, טיוטות והודעות שנמחקו.