הבטחון, האמינות וחווית הגלישה שלך חשובים לנו!

קראו את העצות שלנו לגלישה בטוחה באתר והשתמשו בהן. אנו משקיעים מאמצים רבים לשמירה על הבטחון באתר ועם זאת יש לשמור על עירנות, להשתמש בהיגיון בריא ולהפעיל שיקול דעת בזמן הגלישה באתר ומחוצה לו.

שמרו על המידע הפרטי שלכם חסוי  

אין לחשוף פרטים אישיים  בפרופיל (שם משפחה, מספר טלפון, כתובת או פרטים מזהים), יש לשמור על מידע זה חסוי עד שמרגישים  בטוחים לחלוטין עם הצד השני.

התקדמו בקצב שלכם

כדי להכיר אדם לשם יצירת קשר משמעותי וארוך טווח צריך לקחת את הזמן ולפעול בסבלנות. לפני פגישה מחוץ לאתר, הכירו את הצד השני באמצעות הודעות ושיחת צ’ט בידקו שיש כימיה. שאלו שאלות רבות וגלו עירנות במקרה של חוסר עקביות בתשובות.

ממשיכים מחוץ לאתר? נהדר! קבעו להיפגש במקום ציבורי.

בדייטים הראשונים קבעו להיפגש במקום ציבורי וספרו לחבר/ה או בן משפחה על הדייט, היכן אתם נפגשים ומתי. כדאי גם להגיע ולחזור מהפגישה באופן עצמאי. אל תשכחו לקחת איתכם פלאפון!

תחושת בטן מעל הכל

כדי להכיר בביטחון חשוב להתעמק קצת ולהפעיל הרבה הגיון בריא בדרך. זו הדרך למצוא באתר מועמד פוטנציאלי. האינסטינקט הבריא ילווה אתכם אל הדייט מחוץ לאתר ואל היכרות בטוחה כך מוצאים אהבה שתחזיק מעמד!

לעולם אל תמסרו מידע פיננסי

בשום אופן אין להעביר כסף. לא משנה מדוע וכיצד נעשית הבקשה לכך- לעולם אל תמסרו מידע פיננסי כמו פרטי חשבון בנק, מספר כרטיס אשראי או תעודת זהות. אם נתקלתם בבקשה לכסף או שמשהו מרגיש לכם חשוד דווחו על כך באופן מיידי. צוות שירות הלקוחות שלנו מוכן ומחכה לעזור – אנחנו מתחייבים להיות שם בשבילכם.

ההתחייבות שלנו לבטחון שלכם

הבטחון שלכם באתר נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו

  • שירות הלקוחות שלנו כאן בשבילך 6 ימים בשבוע
  • כל התכנים והתמונות שחברים מעלים לאתר עוברים בקרת משתמשים
  • אנו מתייחסים לתלונות ולדיווחים בכובד ראש – אם אתם חשים מוטרדים או שנתקלתם בפרופיל חשוד באתר, דווחו לנו. אנו נבדוק וננקוט באמצעים המתאימים.

 

בקרו בJLife– מגזין הרשת שלנו, לקבלת טיפים ממומחים, עצות וכתבות על עולם הדייטים, מערכות יחסים, חתונות ומה שבדרך. אנו מבטיחים ללוות אתכם במסע המרגש למציאת האהבה הבאה! אז, עכשיו כשאתם מוכנים, זה הזמן להנות מהתהליך!

 

איך ג’יי דייט מוצאים פרופילים מזוייפים ומה קורה להם?

אנחנו עושים את המקסימום כדי לגלות ולמנוע פעילות של פרופילים חשודים ולא אמינים באתר. הכלי המשמעותי ביותר שלנו הוא שיתוף הפעולה והדיווח שלכם. ספרו לנו אם נתקלתם בחוסר אמינות או הרגשה לא נעימה. צרו קשר עם צוות שירות הלקוחות.

 

האם האתר מאובטח?

הפרטים האישיים שלך והמידע המוצג באופן ציבורי בפרופיל מאובטחים על ידי המערכות שלנו. תחושת הבטחון שלך בתהליך למציאת אהבה חשובה לנו, אנא קראו את העצות שלנו לגלישה בטוחה כדי להיות מצוייד בטיפים הטובים ביותר.

 

מה אוכל לעשות כדי לשמור הבטחון שלי בעת השימוש באתר?

בג’יי דייט, בטחון הגולשים חשוב לנו! אנו רוצים שתרגישו לגמרי נינוחים בתהליך למציאת אהבה, אנא קראו את העצות שלנו לגלישה בטוחה כדי להיות מצוייד בטיפים הטובים ביותר. הנה כמה עצות עיקריות:

 

  1. הימנעו מלמסור מידע אישי לחברים אחרים באתר. כולל סיסמאות, כתובת דוא”ל או כתובת מגורים.
  2.   help@jdate.co.il בשום אופן אין להעביר כסף – לא משנה איך מתבצעת הבקשה ולשם מהלכך. אם חבר/ה באתר בקשו ממך כסף, יש לדווח לצוות שירות הלקוחות באופן מיידי ב
  3. סמכו על תחושת הבטן! אם אחרי חודש של היכרות והתכתבות באתר עוד לא נפגשתם פנים מול פנים, ייתכן ומדובר בפרופיל מזוייף. זה הזמן להשקיע את האנרגיה במקום אחר.
  4. קבעו להיפגש במקום ציבורי. דאגו להגיע ולחזור מהפגישה באופן עצמאי וספרו לחבר/ה או בן משפחה על התוכניות שלכם.

Safety

How secure is JDate?

Your personal information and the information displayed publicly on your profile is secured by our systems. We also want you to feel completely confident during your Jewish dating journey, so please see our online safety tips page to make sure you’re armed with the best advice.

איך אוכל להרגיש בטוח כשאני גולש באתר?

הבטחון שלכם הוא הבטחון שלנו.
חשוב לנו שתרגישו בטוחים ונינוחים לגמרי בתהליך מציאת בן הזוג והאהבה. אנחנו ממליצים לכם לקרוא את העצות שלנו לגלישה בטוחה כדי להיות מצויידים בטיפים הטובים והמועילים  ביותר – שיתנו לכם כלים לגלישה בטוחה ומהנה.

הנה כמה עצות עיקריות:

הימנעו מלמסור מידע אישי לחברים אחרים באתר, כולל סיסמאות, כתובת דוא”ל או כתובת מגורים.

בשום אופן אין להעביר כסף – לא משנה מדוע וכיצד נעשית הבקשה. אם אחד החברים באתר פנה אלייך בבקשה להעברת כסף, יש לדווח לצוות שירות הלקוחות באופן מיידי בטלפון 03-7630481 או במייל help@jdate.co.il.

פנו אלינו גם אם נתקלתם בפעילות חשודה או תרמית. אל תהססו לדווח לשירות הלקוחות על כל התנהגות מעוררת חשד   בטלפון 03-7630481 או במייל help@jdate.co.il.

סמכו על תחושת הבטן שלכם! אם אחרי חודש של היכרות והתכתבות באתר עוד לא נפגשתם פנים מול פנים, קיים חשש שמדובר בפרופיל מזוייף. זה הזמן להשקיע את האנרגיה במקום אחר.

קבעו להיפגש במקום ציבורי. דאגו להגיע ולחזור מהפגישה באופן עצמאי וספרו לחבר או בן משפחה על התוכניות שלכם.

איך ג’יי דייט מוצאת פרופילים מזויפים ומה היא עושה בנידון?

אנחנו עושים את המיטב כדי למצוא פרופילים שנראה שאין בהם פעילות, או שיש חשש שהם מזויפים.
מעבר לכך – נשמח לקבל ממך מידע לגבי קשר שנוצר עם חבר/ה באתר, שהפרופיל שלו נראה לך חשוד.
נשמח אם תפנה לצוות שירות לקוחות שלנו