רוצה לגרום לדייט שלך להתאהב בכדורגל ולא לחפש מישהו חדש דרך אתר הכרויות במהלך משחקי היורו? אהבה, סבלנות ושופינג הם הדרך הנכונה להעלות אותה על המגרש שלך

זוהי עובדה ידועה: יש כמה תחומים בחיים בהם נשים וגברים פשוט לא משחקים באותו מגרש. למשל, כדורגל. עבורך זה מנהג כמעט דתי, שעה וחצי של טקס קבוע, אותו אתה צריך בשביל לחיות ולנשום. עבורה, משחק כדורגל הוא 90 דקות של סיוט מתמשך, צעקות, קללות, שריקות, התעלמות ממנה ומהצרכים שלה, בעוד שכל מה שהיא רוצה זו ארוחת ערב רומנטית איתך. איך תגשר על הפערים העצומים בנושא ותגרום לה להתאהב בך, ואולי גם בכדור?

אתר הכרויות

הימור נכון
אין כמו אליפויות למיניהן כדי להבין איפה קבור הכסף. אם אתה והחבר'ה התערבתם ביניכם בתחילת משחקי היורו איזו קבוצה תהיה אלופה, הכנס גם את הבחורה לעסק. שכנע אותה להשתתף בהתערבות ואולי האפשרות לנצח ולהרוויח תעורר בקרבה עניין חדש במשחק הכדורגל. מי יודע, אולי בחירת קבוצה מנצחת לפי צבעי המדים והשחקנים הכי חתיכים דווקא תתגלה כשיטה הנכונה.

קנה לה מתנה
כולנו יודעים שההתמכרות של בחורות לשופינג ובגדים חזקה אף יותר מההתמכרות של גברים לכדורגל. אז למה לא לשלב בין אהבה אחת לשניה? מתנה מושלמת עבור דייט שלא סובלת כדורגל: חולצת הקבוצה אותה אתה אוהד. מאחר שאין לה, למעשה, לאן ללבוש את החולצה למעט במשחק כדורגל, זוהי הדרך הבטוחה לגרום לה לצפות במשחק איתך, בתואנה שאתה רוצה לראות אותה לובשת את המתנה שלך.

במקום אתר הכרויות, שתף אותה במשחק
אל תשאיר אותה בחוסר מעש בעת משחק, אלא אם כן אתה רוצה למצוא את עצמך לבד בחדר ואותה בחדר השני גולשת באתר הכרויות. בקש ממנה להכין ארוחה נחמדה לשניים, אותה תאכלו יחדיו במהלך המחצית. אם היא מתלוננת על הרעש והצעקות, הורד לנגן שלה את השירים האהובים עליה. תשומת הלב המיוחדת הזו תשכיח ממנה את שנאת המשחק ותוכיח לה שלמרות שאתה מכור לכדורגל, אתה מכור אליה יותר.

העבר אותה לבקהאם
במקום לנסות להסביר לה את חוקי המשחק והפרטים הטכניים המשמימים, פתה את הדייט שלך להתעניין בכדורגל באמצעות הכרויות עם חיי הכדורגלנים, הכרויות עם נשות הכדורגלנים ורכילות צהובה ומסעירה מעולם הכדורגל. אחרי שהיא תראה את דייויד בקהאם מדגמן תחתוני ספורט, אתה יכול להיות בטוח שהיא תקפיד לראות כל משחק בו הוא משחק.

הדבר האמיתי
ואם אי אפשר להתחמק מהחוק היבש, קח אותה לפארק ביום שמש, שחקו כדורגל על הדשא אך ורק בשביל ההנאה שבדבר. בכל פעם שהיא תצליח להבקיע גול או לחטוף את הכדור – החמא לה ברוחב לב. כך תבטיח שהיא תפתח מערכת יחסים אינטימית עם הכדור ומאוחר יותר בבית – איתך. אז תיישם, ואת התודה תגיד לנו כבר אחרי היורו.

בואו למצוא אהבה ב JDate