גברים… הם בקושי מדברים, אבל הגוף שלהם מגלה הכל. עזבי את שיחות הנפש ותני לתנועות שלו לדבר. המדריך לפענוח שפת הגוף הגברית יסייע לך להבין מה הוא באמת רוצה ממך

בין אם את בתחילת הכרות או מנהלת קשר רציני, לפעמים קשה להבין מה בן הזוג רוצה, או חושב עליך. שפת גוף היא כלי חשוב להבנת הגבר המצוי, כי לא תמיד מה שהוא אומר זה מה שקובע.

הוא לא מסתכל עליך אבל כתפיו וחזהו מופנים כלפיך
בין אם זו את, החברה הטובה שלך או בקבוק הבירה שעל השולחן, הכיוון שאליו נוטה החלק העליון של גופו הוא האובייקט הכי משמעותי בחדר, מבחינתו. כך שאם במקרה יצאת לערב רווקות ובחור חמוד מתקרב לשולחן שלך, אין צורך בריב בנות – רק להביט טוב טוב, לקרוא את שפת הגוף שלו וכך לדעת מראש במי הוא מעוניין.

הכול בעיניים
יצאת לדייט ראשון עם בן זוג פוטנציאלי. שוחחתם קצת דרך אתר הכרויות ואת כבר בטוחה שהוא נמצא בכיס שלך? הזהרי. הבחור הזה אוהב לשחק, אם הוא נועל את מבטך במבטו במשך למעלה מחמש שניות, אולי זו שיטת הפיתוי שלו למטרות לסטוץ בלבד.

חיוך של ג'וקר
אם כל מה שאת מקבלת מבחור במהלך דייט זה חצי חיוך, הסיכויים גבוהים לכך שהוא מעוניין בסטוץ ולא מחפש מערכת יחסים, בת זוג או זוגיות ארוכת טווח. חיוך לגלגני מצביע על חוסר כנות וחוסר יושרה. למעשה, חצי חיוך מסמל את הפיצול בתחושותיו כלפיך. כל שאת צריכה הוא להביט בפניו, הן כבר יספרו לך את הסיפור האמיתי.

הרמת גבות
כשגבר רואה משהו שמעניין אותו, באופן אוטומטי הוא ירים את גבותיו, ובמהלך כך יקמט את מצחו. שימי לב! זהו סימן מסגיר מאד אך עדין וקורה במהירות, אז את יכולה לפספס אותו בשניה.

תנוחת הקאובוי
כשגבר מניח את ידיו על החגורה, או מכניס את כפות ידיו לכיסים כשהאגודלים מציצים, הגיע הזמן לפסק זמן ולמים קרים. בתת-המודע שלו, מנסה בן זוגך למשוך את תשומת ליבך ל"נכסיו" היקרים. זה אולי מחמיא, אך ברור כי אהבה היא הדבר האחרון עליו הוא חושב באותו רגע.

עמוד נוח
כשגבר עומד מולך כשרגליו מופרדות ואזור האגן שלו מופנה כלפיך – תהיי בטוחה שלא המוח עושה כאן את החשיבה, גם הפעם. זהו אינסטינקט ביולוגי ראשוני. להגנתם, נאמר שמרבית הגברים כלל לא מודעים לצורת העמידה שלהם.

שיעור בלט
קורה גם שבחורים מרגישים חוסר בטחון, במיוחד במצב של קשר טרי או בליינד דייט. אם הבחור מולך עומד כשכפות רגליו מופנות אחת לשניה, את מוצאת בעיניו, אבל את היא זו שתצטרכי לעשות את העבודה השחורה ולהתחיל איתו.

רוצה להיות ג'סטין ביבר
אם הגבר שלך מזיז קלות את ראשו הצידה (קצת בדומה להנפת שיער של בחורה), הוא מסמל לך בתת-המודע שהוא נמשך אליך. זהו הסימן שלך שהדרך פנויה לקראתך. ציד נעים!

בואו למצוא אהבה ב JDate